Wyłącznie praktycy

Trenerzy w naszym zespole to wyłącznie praktycy. Rynek rozwiązań biznesowych lubi opierać się o rozwiązania z „życia wzięte”, skoncentrowane na analizie przypadków. Takie rozwiązania dostarczyć mogą wyłacznie specjaliści, którzy praktykują w zawodzie. Takimi specjalistamy otacza się właśnie Agencja SEDNO.

Oprócz autorytetu praktycznego nasi trenerzy muszą umieć… trenować. Dlatego podlegają ścisłej selekcji i szkoleniom wewnętrznym, na których rozwijamy niezbędne w pracy trenera umiejętności. Dzisiejszy szkoleniowiec musi być wyposażony w niezbędne minimum z zakresu edukacji osób dorosłych, ponieważ apetyt na szkolenia o wysokim standardzie rośnie wśród świadomych klientów zarówno biznesowych jak i administracyjnych.

Trener Agencji SEDNO to również niejednokrotnie doradca śmiało i odpowiedzialnie angażujący się w rozwiązywanie realnych przypadków – wielokrotnie projekty Agencji SEDNO mają oprócz celów edukacyjnych kończyć się wypracowaniem konkretnych rozwiązań.

Mówi się dobrze dobrany trener to podstawa sukcesu każdego projektu szkoleniowego. My dodajemy do tego jeszcze własny standard pracy, który sprawia że zlecane nam przedsięwzięcia są realizowane bezpiecznie i na najwyższym poziomie.

Ostatnie treści

Adrianna Zbińska
Adrianna Zbińska
Adrianna Zbińska
Adrianna Zbińska
Adrianna Zbińska
Adrianna Zbińska
Adrianna Zbińska
Adrianna Zbińska
Adrianna Zbińska
Adrianna Zbińska

Ostatnie komentarze

Nowi użytkownicy

  • Daria Paryła
  • Magdalena Ignaczak
  • Wojciech Podsiadły
  • Grzegorz Zbiński
  • Adrianna Zbińska

Oglądalność

Odsłon od założenia: 0

Na bazie Antsin zrealizowano w Chimera STUDIO